Hakkımızda

Biz Kimiz?

Kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize rehberlik ve çözüm ortaklığı sağlıyoruz. Markanızı internete taşıyacaksanız iyi sebepleriniz ve büyüme hedefleriniz var demektir. Ayyıldızsoft olarak size ekonomik, pratik ve de özel yazılımlar sunuyoruz. Yaptığınız planları Ayyıldızsoft sayesinde en iyi programlama ile hayata geçiriyoruz. Network Marketing, Mobil Uygulama, E-ticaret B2B, Pazaryeri B2C / C2C SEO, Web Tasarım ve Özel Yazılım hizmetlerini en iyi koşullarda size sunuyoruz. Profesyonel, dinamik ve genç zihne sahip ekip arkadaşlarımız ile Konya'da bulunan firmamız aracılığıyla, yazılım alanında en iyi hizmetleri en iddialı şekilde sizlere sunuyoruz.

Web Tasarım

Ayyıldızsoft olarak müşterilerimize, kurumsal web sitesi, e-ticaret ve özel projelerde full responsive (tüm cihazlarda görünür uyumlu)  web tasarım çözümleri sağlıyoruz.

Grafik Tasarım

Ayyıldızsoft olarak müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda dijital veya baskılı tüm grafik tasım hizmetlerini profesyonel olarak sağlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınız sizi, hizmetlerinizi yansıtan en güçlü araçlardan biridir. Aylık olarak sürekli yönetilen, müşterilerinizin cevapsız kalmadığı, reklamlarda sürekli etkileşim aldığınız bir sosyal medya hasabınızın olması için profesyonel yardım alın.

Mobil Uygulama

İşinizi, hedef kitlenizin cebine sığdırın! Mobil uygulamalar ile her kesimden insana ulaşın, işlerinizi yönetin, büyütün ve tanınabilirliğinizi arttırın. 
Google Play ve App Store'da yerinizi alın.

E-Ticaret Web Sitesi

Akşam olunca kepenk indirmeyin. Satışlarınızı online'a taşıyın, mağazanız 7/24 açık kalsın. Admin panelden, sanal pos ile aldığınız siparişlerinizi, yapılan ödemeleri, istatistiklerinizi anlık olarak görüntüleyin.

Kurumsal Web Sitesi

Dijital dünyada kendinizi en iyi şekilde ifade edin. Kurumsal web siteleri ile firmanızı, ürünlerinizi tanıtabilir, internet dünyasında da bir network oluşturabilirsiniz.

Fotoğraf, Drone ve Mekan Çekimi

Profesyonel ürün çekimi, lokasyon belirten drone çekimi, mekan tanıtımı için mekan çekimi ve daha bir çok tanıtım çekimlerinde profesyonel yardım almak için, bizimle iletişime geçin.

KOSGEB Danışmanlığı

Her girişimcinin bir hayali var; projesini hayata geçirmek, büyütmek ve verimli faaliyetlere imza atmak. Fakat bunu başarmak için bazı engelleri de aşmak gerekiyor. Bu engelleri aşarken profesyonel bir destek almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçiniz.

Yeni İşler

hakkında konuşalım.